logo

«Дезефект»

image

Перевірений тривалою практикою універсальний високоефективний і безпечний концентрований засіб на основі четвертинних амонієвих сполук і сінергічно діючих добавок. Призначений для дезінфекції, достерилізаційного очищення і санітарної обробки широкого спектру об’єктів. Поєднує антимікробну, миючу і дезодоруючу дію, не фіксує забруднення, не ушкоджує об’єкти обробки. Ефективний у відношенні найбільш стійких інфекційних збудників, в т.ч. поліовірусів, бактеріальних спор, збудників туберкульозу та дерматомікозів. Безпечний для об’єктів обробки і людей, дозволений до застосування у присутності пацієнтів. Має режими достерилізаційного очищення виробів медичного призначення, поєднаного з їх дезінфекцією, а також дезінфекції високого рівня ендоскопів та медичних інструментів до них. Може використовуватись в ультразвуковому та циркуляційному мийному обладнанні. Володіє залишковою (пролонгованою) антимікробною дією.

Дезінфекційний засіб «Дезекон»

image

Універсальний концентрований дезінфекційний засіб на основі сучасної композиції четвертинних амонієвих сполук з посиленою миючою і дезодоруючою дією. Використовується для дезінфекції, достерилізаційного очищення і санітарної обробки широкого спектру об’єктів, зокрема, поверхонь приміщень, виробів медичного призначення, медобладнання, в т.ч. кювезів для новонародженних, вентсистем, кондиціонерів та ін. Коротка експозиція, ефективність проти вірусів гепатитів, СНІД і пташиного грипу при експозиції всього 10 хвилин! Безпечний для об’єктів обробки і людей, дозволений до застосування у присутності пацієнтів. Має широку сферу застосування в медицині, харчовій галузі, сфері послуг, громадських та житлових будівлях тощо.

Дезінфекційний засіб «Максисан»

image

Висококонцентрований препарат (50% діючих речовин) для дезінфекції і достерилізаційного очищення на основі композиції четвертинних амонієвих сполук. Має широкий спектр дезінфекційної активності. Коротка експозиція, ефективність проти вірусів гепатитів, СНІД і пташиного грипу при експозиції всього 10 хвилин! Універсальний, має широкий спектр об’єктів дезінфекції (включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи та медичні інструменти до них) і сферу застосування. Економічний, має низькі концентрації і норми витрати робочого розчину (з 1л препарату можна приготувати до 2000 л робочого розчину для обробки 20 000 м2 поверхні). Безпечний для об’єктів обробки і людей, дозволений до застосування у присутності пацієнтів.

Дезінфекційний засіб «Неохлор»

image

Рідкий концентрований хлорактивний засіб, що містить також миючі, антикорозійні, ароматизуючі добавки і стабілізатор вмісту активного хлору. Має широкий спектр дезінфекційної активності, включаючи бактеріальні спори, найстійкіші віруси (поліовіруси), збудників туберкульозу і ряду особливо небезпечних інфекцій. Використовується для дезінфекції, достерилізаційного очищення і санітарної обробки широкого спектру об’єктів, зокрема, для дезінфекції, в т.ч. поєднаної з достерилізаційним очищенням, корозійностійких виробів медичного призначення, а також для їх стерилізації. Надзвичайно економічний!

Дезінфекційний засіб «Соліклор»

image

Єдиний на ринку України дезінфекційний засіб у формі гранул на основі дихлорізоціанурату натрію (не менше 30% за активним хлором), який містить також мийний компонент. Ефективний, зручний, універсальний і економічний. Дозволяє поєднувати миття і дезінфекцію в одному етапі. Володіє широким спектром дезінфекційної активності, включаючи збудників туберкульозу та спороутворюючі мікроорганізми, віруси гепатитів А, В, С, ВІЛ-інфекції, грипу, пташиного грипу, SARS («атипова пневмонія»), патогенних грибів, а також ефективний проти плісняви. Має широку сферу застосування, використовується для дезінфекції різноманітних об’єктів, в т.ч. для дезінфекції, поєднаної з достерилізаційним очищенням виробів медичного призначення, знезараження лікарняних відходів, в т.ч. біологічних рідин тощо. Може бути використаний для дезінфекції приміщень у присутності пацієнтів.

Дезінфекційний засіб «Стеріокс»

image

Концентрований, високоефективний і економічний дезінфекційний засіб з миючою дією на основі надоцтової кислоти (вміст діючої речовини 9,0-15,0%). Володіє виключно високою бактерицидною (у т.ч. туберкулоцидною і спороцидною), віруліцидною (включаючи найстійкіші до дії дезінфекційних засобів поліовіруси), фунгіцидною (у т.ч. відносно дріжджових і цвілевих грибів) дією. Засіб не має селективної антимікробної дії і перешкоджає формуванню стійких штамів мікроорганізмів. Робочі розчини засобу не ушкоджують об’єкти, виготовлені з металів, скла, гуми, полімерних матеріалів, деревини, кахлю, фарфору, фаянсу і поверхні з лакофарбовим, гальванічним, полімерним покриттям, з епоксидної смоли, емалі і гуми; володіють миючими властивостями, видаляють білкові і жирові забруднення; не фіксують забруднення, добре змиваються, не залишають нальоту; ефективні при температурі 4-50 °С. Біоцидна активність розчинів значно зростає при нагріванні і зберігається при температурі до 90 °С. Засіб екологічно безпечний, після використання залишки розчинів розкладаються на нешкідливі компоненти і не потребують змивання. Засіб призначений для дезінфекції устаткування, інструментів, поверхонь тари і матеріалів в харчовій, переробній, фармацевтичній, мікробіологічній, парфумерно-косметичній промисловості, ветеринарії, сільському господарстві та інших галузях.

КОНТАКТИГоловний офіс:

Київ, вул. Нагірна, 6/31

044 461 93 73

044 461 93 75

044 461 93 76

044 461 93 77

044 461 93 78

044 461 93 79

info@unvc.com.ua Офіс менеджер

sale@unvc.com.ua Відділ продажів

money@unvc.com.ua Фінансові питання